حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1485 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 9 تعداد دیدگاهها : 19×
تروریست های دهه ۶۰ شبیه داعشی های دهه ۹۰ هستند!؟
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
شناسه : 3339
بازدید 251
3

دکتر احمد جوانی ۱۸/۳/۱۳۹۶ تروریست های دهه ۶۰ شبیه داعشی های دهه ۹۰ هستند!؟ عصر چهارده خرداد ۱۳۹۶رهبری معظم انقلاب اسلامی در حرم امام خمینی (ره) جمله ای غم انگیز و هشدار دهنده را خطاب به نسل های دیروز و امروز یادآور شدند که ضمیر این جمله را باید در خلاء بین نسلی پیدا کرد. […]

ارسال توسط :
پ
پ

دکتر احمد جوانی ۱۸/۳/۱۳۹۶
تروریست های دهه ۶۰ شبیه داعشی های دهه ۹۰ هستند!؟
عصر چهارده خرداد ۱۳۹۶رهبری معظم انقلاب اسلامی در حرم امام خمینی (ره) جمله ای غم انگیز و هشدار دهنده را خطاب به نسل های دیروز و امروز یادآور شدند که ضمیر این جمله را باید در خلاء بین نسلی پیدا کرد. ایشان فرمودند: « دهه ۶۰ دهه تروریسم تحت حمایت امریکا ، دهه هشت سال جنگ ناجوانمردانه تحمیلی، دهه مبارزه با تجزیه طلبی ودهه مظلومیت ملت ایران بود. باید مراقب باشیم جای شهید و جلاد در دهه ۶۰ عوض نشود.» ایشان با درایت فرمودند باید مجال تحریف امام را از تحریف‌کنندگان سلب کنیم. برخی با نگاه میراث فرهنگی به امام تلاش می کنند امام را تحریف کنند در حالی که امام زنده است. اینکه چه اتفاقی رخ داده که سکاندار کشتی انقلاب احساس نگرانی کردند مهم است.
دشمنان انقلاب اسلامی چهار دهه تلاش نمودند جای حق و باطل ، جای مظلوم و ظالم و در یک کلام جای شهید و جلاد را عوض نمایند که تاکنون تیر آنان به سنگ خورده است. ولی امروز سعی می کنند ناکامی خود را با گذشته زمان و احساس فراموشی ملت با روش و ابزار جنگ نرم جبران نمایند؛ و به قلب حقیقت بپردازند؛ و گروهک داعشی و تروریستی دهه۶۰ را به یک گروه آزادیخواه و بی گناه دهه ۹۰ تبدیل نمایند.غافل از اینکه مردم مسلمان زخم خورده از منافق داعشی صفت دیروز هرگز جنایات تروریستی دهه ۶۰ را فراموش نخواهد کرد. گروهک تروریستی که در ادامه جنایات خود و در حالی که کشور در آتش جنگی هشت ساله می سوزد، اتحادی راهبردی با صدام را امضا می کند و در نهایت با حمله نظامی به مرزهای غربی کشور، اوج خیانت در جاسوسی و وطن فروشی و جنایت خود در ترور بیش از ۱۷ هزار انسان بی گناه را به تصویر می کشد.
در سال های اخیر دشمنان بیرونی با کمک خناسان و جاهلان داخلی حرکتی را برای این جابجایی کذایی آغاز نمودند که البته ثمره نخست آن را با طعم انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نیز آغشته کردند.تا از این طریق جای شهید و جلاد را عوض نموده ،و با یک تیر دو نشان بزنند. که دراین رهگذر بصیرت و هوشیاری ملت فهیم را می طلبد تا تاریخ صدر مشروطه دوباره تکرار نشود و شیخ فضل الله نوری آزادیخواه متدین به جای مستبدین بی دین بالای دار رود. دشمن در جنگ روانی در جامعه امروز هموار کننده جابجایی شهید و جلاد و یا ظالم و مظلوم است ودر این تلاش نکات قابل تاملی نهفته است که یادآوری آن برای روشنگری و بصیرت افزایی جوانان امروز خالی از لطف نیست :
الف- دفاع منتظری از منافقین مزدور پس از عملیات مرصاد
پس از ناکامی گروهک منافقین مزدور امریکا و متحد صدام که در عملیات فروغ جاویدان همراه بعثی ها داعشی وار به تهاجم مسلحانه به مرزهای غربی اقدام کردند‌ ولی در کمینگاه مرصاد به فرماندهی شهید صیاد به دام افتادند؛ امام خمینی (پس از ده سال نصیحت و ارشاد به بازگشت)با نوشتن نامه‌ای رسما محارب بودن سازمان منافقین را اعلام و دستور اعدام منافقینی را که همچنان بر سرموضع حمایت از این سازمان التقاطی و دشمنی با جمهوری اسلامی هستند را صادر می‌کنند. در بخشی از این نامه آمده است «با توجه به محارب بودن آنها و جنگ های کلاسیک آنها در شمال و غرب و جنوب کشور با همکاری های حزب بعث عراق و نیز جاسوسی آنان برای صدام علیه ملت مسلمان ما، و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانی و ضربات ناجوانمردانه آنان از ابتدای تشکیل نظام جمهوری اسلامی تاکنون، کسانی که در زندان های سراسر کشور بر سرموضع نفاق خود پافشاری کرده و می‎کنند محارب و محکوم به اعدام می‎باشد.»
منافقین که سخت بدنبال انتقام از نظام و امام بودند از طریق نفوذ وارد شدند و منتظری را ( که پس از اعدام سیدمهدی هاشمی قاتل و منحرف) مدافع خود در حاکمیت و حامی منافقین دیدند؛وی را توسط نفوذی ها در بیت علیه نظام و امام تحریک نمودند؛ تا رفتار جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را زیر سئوال ببرد.ازجمله اقدامات او نگارش دو نامه‌ تند و هتاکانه به امام در ۹ مرداد و ۱۳ مرداد است. پس از آن‌که اعتراضات و نامه‌نگاری های او به نتیجه نمی‌رسد از چهار تن از مسئولان مرتبط با این قضیه، آقایان نیری (حاکم شرع)، اشراقی (دادستان)، رئیسی (معاون دادستان) و پورمحمدی (نماینده اطلاعات در اوین) را دعوت می‌کند تا به منزلش بیایند. منتظری مخالفت خود را (در اعدام منافقین محارب)با تعابیر تندی علیه جمهوری اسلامی و امام مطرح می‌کند و البته پاسخ منطقی مبنی بر محارب و مصداق مفسد فی الارض بودن منافقینی که بر مواضع خصمانه اصرار دارند می‌شنود ولی مسیر خود را از انقلاب و رهبری جدا کرده و در مقابل نظام ایستاد.

شکی نیست که منتظری علاوه بر نظام ولایی ،شخص امام را هدف قرار داد چرا که گفته بود خواب را از چشم امام می گیرم بنابر این موضع هتاکانه وی نسبت به امام دور از انتظار نبود.وی که خود را در پایان خط می دید در پایان این دیدار می گوید: « شما را در تاریخ از جنایتکاران می نویسند ومردم از ولایت فقیه دارد چِندششان می‌شود.» تغییر نظر منتظری طبیعی بود چراکه او هروز از امام وانقلاب فاصله گرفته و به لیبرال ها و منافقین نزدیک تر می شد و اینگونه بخاطر دفاع از متجاوزان مزدور بیگانه در مقابل امام تا مرز جدایی و عزل می ایستد.

ب- تطهیر داعشی های منافق دهه ۶۰
از مرداد ۱۳۶۷ تا مرداد ۱۳۹۵ یک نسل (۲۷سال)گذشته است جوان امروزی که دهه ۶۰ متولد شده ، از وقایع مقارن تولدش یا بیگانه است و یا آنقدر درگیر مشکلات معیشتی روزمره است که کمتر در فضای مجازی بدنبال حقیقت می گردد؛ و از سویی فضای تحریف و قلب حقیقت برای دشمنان بیرونی و خناسان داخلی مهیاست.چه فرصتی بهتر از اینکه زمینه تطهیر منافقین دیروز را فراهم ، و با کمک رسانه های استکباری ،تروریست های دیروز را به مجاهدان آزادیخواه و شهید داده امروز تبدیل نمایند. اینکه رهبری معظم انقلاب هشدار می دهند مبادا جای شهید و جلاد دهه ۶۰ عوض شود ناشی از تلاش دشمن در جنگ روانی است که جای حق و باطل ، مظلوم و ظالم ،تروریست و شهید ترور در غفلت نسل امروز و هیاهو و حب و بغض های سیاسی عوض شود. بستر فضای غبارآلود انتخاباتی و خناسان فرصت طلب داخلی مترصد فرصتی هستند تا یک گروهک تروریستی که با همه امکانات استکباری و صهیونیستی در اردوگاه دشمنان این ملت قرار گرفت را در اذهان جوانان دهه۹۰ تطهیر کنند. تروریست هایی که به دستور اربابان امریکایی خود خون بیش از ۱۷ هزار هموطن بی گناه را (در زمان تهاجم نظامی دشمن به کشور) در هر کوی و برزن بر زمین ریختند. دیدار رجوی رییس منافقین با صدام و تعهد به جاسوسی و خیانت و بمب گذاری در ایران در کنار جنگ شهرها هرگز از خاطره ملت ایران پاک نخواهد شد. رجوی سرمست از حمایت صدام امریکا،عربستان و فرانسه جنون وار شعار «امروز مهران فردا تهران» را سر می داد و در آرزوی کسب قدرت صدها نیروی خود را به معرکه جنگ فرستاد. وی درگزارشی مستند به بعثی ها در سال ۶۶ با افتخار اعلام می کند که «دیروز ۱۲۲ بمب در ایران منفجر کردیم.»ملت ایران شهادت و جانبازی هراران نفر در انفجارهای شش تیر ، هفت تیر، هشت شهریور ۱۳۶۰، و انفجار در خیابان ناصر خسرو (محلی که مردم برای خرید دارو تجمع کرده بودند)،انفجار حرم امام رضا و صدها انفجار دیگر را فراموش نمی کنند و البته نسل امروز آخرین آنها را در ترور صیاد شیرازی و دانشمندان هسته ای را بیاد دارند.
سئوالی از جوانان غیرتمند دهه ۹۰ می شود که اگر امروز که بیش از ۵۰ باند تروریستی داعشی در سراسر ایران دستگیر شدند و همچنین در اقدامات تروریستی تهران عده ای جنایتکار و سفاک داعشی که منطقشان فقط سلاحشان است و روشی جز خون ریزی نمی دانند توسط حافظان امنیت گرفتار شدند؛ واقعا انتظار ملت در برخورد با آنها چیست؟ این همان انتظاری است که جوانان در حال دفاع از کشور و ناموس در مرداد ۱۳۶۷ از حکومت داشتند و حضرت امام بحق پاسخ این انتظار ملت را دادند؛ وقطعا امنیت امروز کشور در منطقه بحران زده و وحشتکده غرب آسیا مدیون ایستادگی دیروز و امروز رزمندگان اسلام در فراسوی مرزهاست. سبزپوشان پاسدار که چشم داعش را در زادگاهش کور کردند باید آخرین حامیان آنها را حتی در تهران سرکوب نمایند تا امنیت پایدار را شاهد باشیم چراکه نه منافقین و نه داعش بویی از منطق و صلح و مذاکره نبردند که عده ای دعوت به صلح می کنند، پس تلاش برای تطهیر خائن ترین و جنایتکارترین افراد تحت حمایت امریکا در اذهان ملت باهوش ایران کاری عبث است؛ گرچه ممکن است صیاد برخی انسان های خفته را اندکی در دام خود گرفتار کند.

ج- خوشه چینی در فضای غُبار آلود انتخابات
وقتی در مرداد ۹۵ فایل صوتی آقای منتظری از شبکه بی بی سی فارسی (با همکاری احمد منتظری) پخش گردید کمتر کسی به صحنه انتخابات در ۹ ماه بعد فکر می کرد.در آن موقع هنوز جامعه سیاسی ایران وارد فاز انتخاباتی نشده بود که پیر استعمار برای فضای تبلیغاتی بسترسازی می کرد.ظاهرا کدهایی دال بر معرفی آقای رئیسی به عنوان کاندیدای جبهه انقلاب به آنسوی مرزها رسیده بود که خیلی زودهنگام باید بستر جنگ روانی برای ترور شخصیت فراهم می شد.
در نگاه اول چند سئوال مهم به ذهن تداعی می شود که تاریخ باید پاسخگو باشد!!
اولا اینکه چرا فایل صوتی آقای منتظری پس از ۲۷ سال از شبکه بی بی سی پخش شد در حالی که بیت منتظری از همان سال ۱۳۶۷در مقابل نظام و انقلاب ایستادند و مانند مابقی اسرار می توانستند بدون محدودیت آن را پخش نمایند. لذا تعین زمان از طرف طراحان حساب شده و منتظر زمان خاص ،برای بهره برداری خاص بودند.
دوم اینکه چرا با افسانه سرایی به قلب واقعیت پرداختند و از واژه قتل عام هزاران انسان بی گناه مانند دختران باردار و جوانان نابالغ و… بهره برداری تبلیغاتی کردند تا در قالب سناریویی به مظلوم نمایی پرداخته ،با تطهیر این افراد در مراحل بعد بدنبال قاتل و جلاد بگردند. ولی جالب اینکه رسانه های مدعی حقوق بشر غربی – هرگز به ماهیت تعداد معدودی تروریست مزدور ، جاسوس ، و متحد دشمن متجاوز بعثی به خاک وطن، بحثی به میان نیاوردند که اینها محارب مسلح و جنایتکاری بودند با آرزوی فتح تهران و به اِنّ ربُکَ لَباِلمرصاد در سال ۶۷ گرفتار آمده ، نه تنها از کرده خود پشیمان نبوده بلکه بر روش تروریستی و انحراف خود اصرار داشتند؛ البته اینها حکم اسیر جنگی را ندارند بلکه حکم محارب باغی دارند – همانند داعشی های سلفی که در بند اسارت نیز بدنبال عملیات انتحاری هستند- و بر این اساس تعداد معدودی به حکم حکومتی امام مفسد فی الارض شناخته و اعدام شدند.
سوم اینکه در جمع چهار نفری از قوه قضائیه و وزارت اطلاعات که در فایل صوتی مخاطب منتظری بودند طراحان سناریو بدنبال انتقام از شخص خاصی بودند که بدیده آنها کاندیدای جبهه انقلاب در انتخابات خواهد بود واژه سازی های سخیف از جهت ترور شخصیت و تخریب صورت گرفت.درجلسه منزل آقای منتظری اشخاص مهمتری همچون اقای پور محمدی معاون وزارت اطلاعات(وزیر دادگستری فعلی)،اقای نیری حاکم شرع دادگاه انقلاب و اقای اشراقی دادستان حضور داشتند و آقای رئیسی ( معاون دادستان) جایگاه پایین تری نسبت به بقیه داشتند ولی تلاش دشمنان بیرونی و خناسان داخلی در فضای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ بدنبال کسی می گشتند تا با مسموم کردن فضای تبلیغات به کمک فضای مجازی به نسل جوان بیگانه از حوادث دهه ۶۰ به عنوان جلاد وقاتل مجاهدان وآزادیخواهان !! معرفی کنند و قرعه بنام آقای رئیسی خورد که ناگهان در روزهای منتهی با برگزاری انتخابات بویژه ۴۸ ساعت تبلیغات ممنوع ،موضوع داغ فضای مجازی و رسانه های بیگانه شد.خصوصاّ که اقای حسن روحانی (رئیس جمهور مستقر و دبیر اسبق شورای امنیت) در اخرین مناظره خطاب به رئیسی می گوید:«علما از دست شما چه کشیده اند، شما ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودید.» این سخن زخمی عمیق بر ملت زخم خورده ۳۸ سال از ترور و خانواده بیش از ۱۷ هزار شهید ترور بود که از زبان یک مقام سیاسی و امنیتی مطرح و بهترین خوراک تبلیغاتی در اردوگاه دشمنان علیه کاندیدای جبهه انقلاب شیوع یافت. حال این سخن روحانی در کنار گفتار ها و اتهام های واهی رسانه های بیگانه و واژه های سخیف علیه سید مظلوم چه معنایی دارد؛ جز یک هماهنگی خواسته یا ناخواسته بیرونی و درونی در یک سناریوی از پیش طراحی شده، تا با رقیب هراسی اولا آیت الله رئیسی را جلاد و قاتل هزاران جوان بی گناه معرفی نمایند ثانیا پیروزی ایشان را بازگشت تحجر ، محدودیت آزادی ، بازداشت ، اعدام جوانان و دیوارکشی جنسیتی و …. بدانند.ثالثا پیروزی ایشان را بازگشت سایه شوم جنگ وتحریم و ناامنی و عقب ماندگی و بازگشت به گذشته تجسم نمایند از این رو صدها سایت و رسانه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی در یک تهاجم مشترک و گسترده علیه جبهه انقلاب بسیج شدند تا با خیزش توده خاکستری -بی اطلاع از همه چیز و همه جا- در ساعات پایانی انتخابات به یمن تخلفات سازمان یافته دولتیان سرنوشت انتخابات را رقم بزنند و اینگونه نیز شد.
حال پس از حماسه ملت در خلق مشارکتی ممتاز و اطمینان بخش در مردم سالاری دینی و پیروزی مجدد دولت مستقر باید از ناهنجارهای رقابت های انتخاباتی فاصله گرفت و رقابت را باید به رفاقت برای خدمت به مردم تبدیل کرد تا با همدلی برای پیشبرد اهداف انقلاب ونظام اسلامی و رفع محرومیت از ولی نعمتان انقلاب اقدام نمود. ولی هرگز شباهت عملکرد و افکار متحجر منافقین با داعشی های سلفی امروز را نباید فراموش کرد و از آنها گذشت چون هر دو دشمن قسم خورده این اب وخاک و الت دست استکبار و صهیونیسم هستند زیرا آنها فرقه گرا،تحت حمایت امریکا و برخی دول غربی وعربستان،اقدام تروریستی جزء ذات انهاست،سوءاستفاده کننده از زنان و عدم رعایت حریم زن و خانواده،خشونت طلب و بی زحم ،توسل به دین ساختگی و التقاطی و منحرف،آرزوی حکومتی به ظاهر مستقل ، ولی هر دو گروه ابزار استکبار برای جنگ و براندازی جمهوری اسلامی از تمامی حمایت های مالی تجهیزاتی سیاسی برخوردارند.حادثه تروریستی اخیر تهران می تواند فضای روشنگری و بصیرت افزایی نسل جوان امروز را برای شناخت تروریسم واقعی و حامیان اصلی آنها فراهم کند و همه ملت بار دیگر علیه داعشی های دهه ۶۰ و ۹۰ متحد شده ،هرگز فریب دشمن را نخوریم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*