حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1482 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 9 تعداد دیدگاهها : 19×
علی رغم همه تلخی ها نرمش قهرمانانه امروز خودی نشان داد: وحدت در برابر دشمن
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
شناسه : 3678
بازدید 193
2

شعار مرگ بر آمریکا را متفاوت بشنوید… امروز دادخواهی رهبری از زبان رئیس جمهور و ژنرال های اصلی مذاکره با آمریکا فریاد می شود. رسانه های اصلاح طلب و اصولگرا یک حرف می زنند. تنفر و ضجرت و بیزاری از آمریکا سراسر شبکه های اجتماعی را فراگرفته است. شعار مرگ بر آمریکا را متفاوت بشنوید… […]

ارسال توسط :
پ
پ

شعار مرگ بر آمریکا را متفاوت بشنوید…

امروز دادخواهی رهبری از زبان رئیس جمهور و ژنرال های اصلی مذاکره با آمریکا فریاد می شود. رسانه های اصلاح طلب و اصولگرا یک حرف می زنند. تنفر و ضجرت و بیزاری از آمریکا سراسر شبکه های اجتماعی را فراگرفته است.
شعار مرگ بر آمریکا را متفاوت بشنوید…
گروه سیاسی جهان نیوز، محسن مهدیان: امروز برکت مذاکره با آمریکا برای بسیاری از ما روشن شده است. مذاکره ای که با هدایت رهبری انقلاب پیش رفت، ثمراتش این روزها در برابرماست.

شاید سالها پیش ابهام داشتیم که نرمش قهرمانانه مقصدش کجاست؟ و نمی توانستیم موافقت رهبری با مذاکره را همزمان با بدبینی شان نسبت به سرنوشت مذاکره جمع کنیم، اما امروز حجاب ها افتاده است و مساله روشن است.

دستاوردهای برجام را نادیده نگیرید. مسیری که برجام طی کرد، آورده ای ذی قیمت داشت که به هزینه های مادی آن برابری می کند. مسیری که به تدبیر رهبری گام به گام به روشن شدن “حقیقت” شعار “مرگ بر آمریکا” انجامید.

امروز درحالیکه رئیس جمهور آمریکا به شدت از شعار “مرگ بر آمریکا” برآشفته است، عمیق ترین باور به این شعار در میان مردم ما شکل گرفته است. امروز شعار مرگ بر آمریکا از جان ها و دل ها فریاد می شود و صرفا لقلقه زبان و تنها یک شعار سیاسی با یک دوره تاریخی مشخص نیست. این شعار ایدئولوژیک انقلاب اسلامی است که تمام صف بندی جبهه حق را مقابل تجسم زمینی شیطان و ائمه باطل نشان می دهد.

چه میزان هزینه باید می دادیم تا این رشد اجتماعی شکل بگیرید؟ همه عوامل دست به دست هم دادند تا این تجربه شعور گرا موثر افتد. با افتادن نقاب تزویر و دوروئی در آمریکا، ظاهرگرایان داخلی هم باورشان شکسته شد و امروز بالاترین سطح وحدت داخلی علیه جبهه استکبار شکل گرفته است.

امروز دادخواهی رهبری از زبان رئیس جمهور و ژنرال های اصلی مذاکره با آمریکا فریاد می شود. رسانه های اصلاح طلب و اصولگرا یک حرف می زنند. تنفر و ضجرت و بیزاری از آمریکا سراسر شبکه های اجتماعی را فراگرفته است.

اشمئزاز و اکراه از امپریالیسم مرز رای دهنگان در انتخابات را جابجا کرده است. این ها همه و همه اش برکت است و نعمت. “مقاومت” و “مبارزه”، اعتقاد و انگیزه می خواهد که این روزها با شفاف شدن عرصه تنازع شکل گرفته است.

قدر شعار مرگ بر آمریکا را بدانیم؛ تحقق این شعار در عرصه اقتصاد می شود اقتصاد مقاومتی و در عرصه سیاست، مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم و در عرصه فرهنگ بازگشت به عزت و اقتدار تاریخی مان.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*